Hoofdklasse e-League

De Hoofdklasse ligt vanwege de coronamaatregelen momenteel stil en om deze rustige periode tot aan de uiteindelijke start van het seizoen 2020 te overbruggen organiseert de KNBSB nu in samenwerking met de verenigingen de eerste editie van de Hoofdklasse e-League, waarin elk team uit de Hoofdklasse vertegenwoordigd wordt door een van zijn spelers. Zij spelen onderling een online competitie via MLB the Show ’20, die jij als fan online kunt volgen via live streams van de wedstrijden op het Youtube kanaal van de KNBSB en de volgende dag op Honkbalsite.com in de herhaling.

Dit zijn de deelnemers:
L&D Amsterdam – Roelie Henrique – Atlanta Braves
Curaçao Neptunus – Stijn van der Meer – Los Angeles Angels
HCAW – Bob van der Meer – Washington Nationals
Hoofddorp Pioniers – Angelo Wicklert – Minnesota Twins
Twins Oosterhout – Ruendrick Piternella – Los Angeles Dodgers
Quick Amersfoort – Tijmen Takke – Houston Astros
Silicon Storks – Ibrahin Redan – Tampa Bay Rays
DSS/Kinheim – Martijn Schoonderwoerd – New York Yankees

Het laatste nieuws over de Hoofdklasse e-League volg je hier.

Het wedstrijdschema:

 TijdThuisUitUitslag
Vrijdag 19 juni    
Wedstrijd 120.00Curaçao NeptunusL&D Amsterdam 8-1
Wedstrijd 220.30, of direct na afloop game 1Twins OosterhoutSilicon Storks 2-1
     
Zaterdag 20 juni    
Wedstrijd 320.00DSS/KinheimQuick Amersfoort 3-2
Wedstrijd 420.30, of direct na afloop game 3HCAWHoofddorp Pioniers 4-7
     
Maandag 22 juni    
Wedstrijd 520.00L&D AmsterdamHCAW 1-6
Wedstrijd 620.30, of direct na afloop game 5Hoofddorp PioniersCuraçao Neptunus 5-7
     
Woensdag 24 juni    
Wedstrijd 720.00Quick AmersfoortTwins Oosterhout 3-7
Wedstrijd 820.30, of direct na afloop game 7Silicon StorksDSS/Kinheim 4-3
     
Vrijdag 26 juni    
Wedstrijd 920.00DSS/KinheimTwins Oosterhout 4 – 11
Wedstrijd 1020.30, of direct na afloop game 9L&D AmsterdamHoofddorp Pioniers 2 – 14
     
Zaterdag 27 juni    
Wedstrijd 1120.00Curaçao NeptunusHCAW 3 – 6
     
Maandag 29 juni    
Wedstrijd 12(Inhaal wedstrijd) 21:00, of direct na afloop game 14Quick AmersfoortSilicon Storks4 – 3
Wedstrijd 1320.00Silicon StorksCuraçao Neptunus2 – 1
     
Woensdag 1 juli    
Wedstrijd 1520.00Hoofddorp PioniersDSS/Kinheim9 – 2
Wedstrijd 1620.30, of direct na afloop game 15Quick AmersfoortHoofddorp Pioniers2 – 5
Wedstrijd 1421.00, of direct na afloop game 16Twins OosterhoutL&D Amsterdam 6 – 2
     
Vrijdag 3 juli    
Wedstrijd 1720.00Curaçao NeptunusTwins Oosterhout 7-11
Wedstrijd 1820.30, of direct na afloop game 17L&D AmsterdamSilicon Storks 2-3
     
Zaterdag 4 juli    
Wedstrijd 1920.00DSS/KinheimHCAW 4-7
Wedstrijd 2020.30, of direct na afloop game 19HCAWQuick Amersfoort 3-0
     
Maandag 6 juli    
Wedstrijd 2120.00Curaçao NeptunusQuick Amersfoort 3-1
Wedstrijd 2220.30, of direct na afloop game 21L&D AmsterdamDSS/Kinheim 2-4
     
Woensdag 8 juli    
Wedstrijd 2320.00HCAWSilicon Storks 3-1
Wedstrijd 2420.30, of direct na afloop game 23Hoofddorp PioniersTwins Oosterhout 3-2
     
Vrijdag 10 juli    
Wedstrijd 2520.00DSS/KinheimCuraçao Neptunus 4-3
Wedstrijd 2620.30, of direct na afloop game 25Quick AmersfoortL&D Amsterdam 3-5
     
Zaterdag 11 juli    
Wedstrijd 2720.00Silicon StorksHoofddorp Pioniers 0-4
Wedstrijd 2820.30, of direct na afloop game 27Twins OosterhoutHCAW 10-1

De stand:

 TeamWinsLosses
1Hoofddorp Pioniers61
2Twins Oosterhout61
3HCAW52
4Silicon Storks34
5DSS/Kinheim34
6Curaçao Neptunus34
7Quick Amersfoort25
8L&D Amsterdam07

Na afloop van het reguliere seizoen plaatste de top-4 zich voor de play-offs. Daarin staan de volgende matchups op het programma:

 TijdThuisUitUitslag
Zaterdag 18 juli Play-offs   
Wedstrijd 120.00Hoofddorp PioniersSilicon Storks3-2
Wedstrijd 220.30, of direct na afloop game 1Twins OosterhoutHCAW7-0
Holland Series21.00, of direct na afloop game 2Hoofddorp PioniersTwins Oosterhout 3-5