In West Australië is het bijna tijd voor de play-offs

Door: Herman Hiemstra Categorie: ACTUEEL, Internationaal, Nieuws 2020, Profhonkballers
Misja Harcksen van Curacao Neptunus speelt deze winter in de Australische competitie
Misja Harcksen

Terwijl wij hier in Nederland worden onthaald op (natte) sneeuw, meldt Misja Harcksen doodleuk dat het in zijn deel van Australië momenteel 32 graden Celsius is. Dat wordt een hele overgang naar het Nederlandse weer.

In de competitie verloopt alles betrekkelijk voorspoedig. Het is bijna tijd voor de play-offs. Zijn team (Braves Baseball Club) is al vrijwel zeker van plaatsing.

In twee confrontaties van maximaal drie wedstrijden maken de top-4 van de reguliere competitie uit wie uiteindelijk in de finale voor het kampioenschap kunnen gaan.

Team P W D L RS RA DIFF PCT GB
Wanneroo Giants15130210751560.8670
Braves Baseball Club14111212940890.8211
Morley Eagles14110312443810.7861.5
Gosnells Hawks1490510079210.6433.5
South Perth Cubs1591511872460.6333.5
Perth Baseball Club1571792113-210.5005.5
Victoria Park/Belmont Reds1360711758590.4626
Rockingham Rams1341883102-190.3467.5
Carine Cats15401171130-590.2679
Swan Districts Swans13201182121-390.15410
Wembley Magpies15001546260-2140

Als hij niet wordt uitgenodigd om zich alsnog aan te sluiten bij Team Kingdom of the Netherlands in het Olympische kwalificatietoernooi, is hij 1 april (geen grap) terug in Nederland. Allereerst om te wennen aan de Nederlandse weersomstandigheden. En daarnaast om zich voor te bereiden met Curaçao Neptunus.

Misja’s laatste optreden in de competitie – tegen Carine Cats, vorige week – was er een om snel te vergeten. In relief 4 innings gooien, 5 hits tegen krijgen en met een walk off in de 10de inning verliezen, is niet fijn, Maar goed, dat hoort er ook bij.

Of zijn ervaringen van deze winter aanleiding zijn voor een herhaling nadat het seizoen 2020 in Nederland is voltooid, zal de toekomst uitwijzen. Het is goed bevallen, maar een werparm heeft ook rust nodig. We spreken af dat ik de vraag aan het einde van het komende Nederlandse seizoen nog een keer stel.

Reageren op dit artikel? Stuur een bericht via het contactformulier.

Trefwoorden:

Verwante artikelen