sitemap    

HCAW versterkt zich opnieuw met Venezolaan

Mr.Cocker HCAW heeft de 26-jarige Antonio Granadillo aan zijn selectie toegevoegd. De Bussumse hoofdklasser was op zoek naar versterking nadat de Venezolaan Wuillians Vasquez in de wintermaanden koos voor een terugkeer naar T&A San Marino. Evenals Vasquez komt ook nieuwkomer Granadillo uit Venezuela.
Auteur: Rogier van ZonGeplaatst op: 09-02-2011, 20.45 
Granadillo wordt daarmee de derde Venezolaan in de Bussumse selectie. Pitcher Roger Luque en binnenvelder Dirimo Chavez lieten HCAW eerder weten wel terug te keren. Met Granadillo heeft HCAW nu een speler, die op meerdere plaatsen in het binnenveld inzetbaar is.

Granadillo speelde vijf seizoenen in de Minor League. Dat deed hij voor St. Louis Cardinals en Boston Red Sox. Vooral voor deze laatste organisatie wist de Venezolaan het ver te schoppen. In 2008 werd hij opgeroepen voor het Triple A-team Pawtucket Red Sox, nadat hij Spring Training al had deelgenomen met de hoofdmacht. In dat jaar kwam echter een einde aan zijn profcarrière. Granadillo sloot die af met een slaggemiddelde van .287 en 42 homeruns in 478 wedstrijden.

Division de Honor

Na zijn Amerikaanse avontuur maakte Granadillo uiteindelijk de overstap naar de Spaanse Division de Honor, waar een groot aantal Venezolaanse honkballers actief zijn. Granadillo tekende een overeenkomst met San Inazio Bilbao en sloeg zich vorig jaar in zijn eerste seizoen naar de kop van het slagklassement. Saillant daarbij is dat hij naar Bilbao werd gehaald ter vervanging van Dirimo Chavez, die even daarvoor door Mr.Cocker HCAW was vastgelegd.

Voor San Inazio Bilbao kwam Granadillo tot een slaggemiddelde van .477 met 63 hits en tien tweehonkslagen in 36 wedstrijden. Hij leidde zijn team in homeruns (8), gescoorde punten (40), binnengeslagen punten (34) en gestolen honken (10). Bilbao eindigde uiteindelijk op een vijfde plaats in de Spaanse Division de Honor.

Meer nieuws