sitemap    

Nieuw honkbalmagazine verschenen

Voor honk- en softballiefhebbers in Nederland is vanaf deze week weer een nieuw magazine beschikbaar. De KNBSB heeft nieuw leven geblazen in het bondsblad INSIDE, dat van 1971 tot en met 1987 verscheen. Vanaf nu gaat dit magazine door het leven als INSIDE Revisited.
Auteur: RedactieGeplaatst op: 05-09-2007, 22.15 
Deze week kwam het eerste nummer van INSIDE Revisited uit. Het blad is te downloaden via www.knbsb.nl. Het eerste nummer van het e-magazine telt acht pagina's en staat in het teken van het Europees kampioenschap honkbal in Barcelona, dat voor Nederland zaterdag start.

In het blad vind je onder meer een interview met bondscoach Robert Eenhoorn en een terugblik op vijftig jaar Europese honkbal kampioenschappen. Ook legt bondsvoorzitter Ruud van Zetten uit, wat er gebeurde nadat per ongeluk een e-mail, die niet voor zijn ogen was bestemd, in zijn bezit kwam. Die e-mail was van de nieuwe voorzitter van de IBAF, de Internationale Baseball Federatie, met daarin de waarschuwing: 'Kijk uit voor die Hollanders'.

Hoofdredacteur van INSIDE was van 1972 tot en met 1987 Joop Köhler. Van het nieuwe magazine is hij honorair-hoofdredacteur. Een unieke functie in de tijdschriftenwereld. INSIDE Revisited zal dit jaar nog vijf keer uitkomen.

Download het eerste nummer van INSIDE Revisited.

 

Meer nieuws