Bondscoach Robert Eenhoorn geeft clinic
Bondscoach Robert Eenhoorn is één van de instructeurs, die op woensdag 5 mei een clinic in Veenendaal geven. De clinic maakt deel uit van een serie trainingsdagen, die de KNBSB heeft georganiseerd. Tijdens deze dagen zullen ook twee hoofdklasse-spelers als instructeur in actie komen.
 | | Auteur: Redactie | Geplaatst op: 22-04-2004, 23.30 |  |
De KNBSB organiseert tijdens de meivakantie van 3 t/m 7 mei trainingsdagen voor spelers en speelsters van 8 tot en met 15 jaar. De trainingen staan onder leiding van Gijs Selderijk (coördinator KNBSB) en een Amerikaanse collegecoach. Verder zullen er regionale en nationale instructeurs aanwezig zijn.
De Nederlandse bondscoach Eenhoorn is hier één van. De voormalig speler van de New York Yankees leidde het Nederlandse team afgelopen seizoen naar de Europese titel. Onder leiding van Eenhoorn plaatste Oranje zich bovendien voor de Olympische Spelen later dit jaar.
Hoofdklassepitchers
Behalve Eenhoorn hebben ook de hoofdklassepitchers Martijn Nijhoff en Hugo van Esch toegezegd om als instructeur aan de trainingsdagen deel te nemen. Van Esch komt momenteel uit voor Twins. Eerder maakte hij al deel uit van het honkbalteam van het Amerikaanse Eastern Arizona College. Martijn Nijhoff is momenteel werper bij het Rotterdamse Neptunus. Vorig seizoen kwam hij in actie voor PSV uit Eindhoven.
Meer over de verschillende clinics kun je lezen op www.knbsb.nl. Hier vind je tevens een inschrijfformulier voor deze trainingen.
Meer nieuws
|