Record voor Michiel van Kampen
Michiel van Kampen heeft het record van meeste saves in één seizoen verbroken. De werper van HCAW behaalde afgelopen zondag tegen Pioniers zijn dertiende save, genoeg om het oude record van René Rijst te verbreken.
 | | Auteur: Redactie | Geplaatst op: 19-08-2002, 00.00 |  |
Eerder deze maand evenaarde Van Kampen al het record van twaalf saves in één seizoen, dat René Rijst in 2000 wist te behalen. Van Kampen tekende aan voor zijn twaalfde save op zaterdag 6 augustus tegen Tornado's. HCAW won toen met 8-9. Afgelopen zondag won HCAW met 2-5 van Pioniers, dat voor de closer van HCAW zijn dertiende save opleverde. Rijst was in 2000 in dienst van Kinheim toen hij het record op zijn naam zette.
De wedstrijd tussen HCAW en Pioniers was niet alleen bijzonder wegens de verbetering van het record door Van Kampen. Ook Ralph Milliard viel op door zijn prestaties. De korte stop van HCAW moest noodgedwongen de heuvel beklimmen, iets wat hij al lange tijd niet meer gedaan had. Het ging de ex-prof goed af. In zeven inningen kreeg hij slechts vijf honkslagen en één punt tegen. Hij gooide twee keer drie slag en gaf vijf vrije lopen weg. Aan slag tekende Milliard aan voor twee hits in vier slagbeurten.
Door het optreden van zowel Milliard als Van Kampen wist HCAW de wedstrijd met 2-5 te winnen. Milliard werd uitgeroepen tot winnend werper.
Meer nieuws
|