Update de Nederlandse honkbalsite
Nadat eerder al Neptunus-werper Ferenc Jongejan de overstap naar een Amerikaanse club heeft gemaakt, vertrekt nu ook Jurriaan Lobbezoo naar de andere kant van de oceaan. De pitcher tekende aan het einde van het afgelopen seizoen een contract bij ADO, maar hield altijd de mogelijkheid open om naar Amerika te vertrekken. Hier maakt hij nu gebruik van.
 | | Auteur: Redactie | Geplaatst op: 16-01-2001, 21.30 |  |
Nog altijd is de Nederlandse honkbalsite alleen terug te vinden op het adres: http://members.tripodnet.nl/honkbalpagina. Als binnen ongeveer twee of drie dagen de server van Crosswinds weer online gaat, verhuist de Nederlandse honkbalsite terug naar het vertrouwde adres: http://www.crosswinds.net/~honkbal. Dan kloppen ook de externe links van onder meer de poll, het gastenboek en het forum weer. Nu worden deze naar Crosswinds gelinkt.
Doordat alle bestanden van de Nederlandse honkbalsite zijn gewist, is het archief niet meer online. Hierdoor heeft de Nederlandse honkbalsite veel waardevolle informatie verloren. Toch wordt geprobeerd om weer een zo uitgebreid mogelijk archief te maken, waarbij opnieuw het Nederlandse team op de voet wordt gevolgd en ook de gebeurtenissen in de Nederlandse hoofdklasse volop zullen worden belicht! Ook andere gegevens als de historie en de spelregels van het honkbal zullen opnieuw online komen. Dit zal echter nog enige tijd duren. Hopenlijk heeft u hier begrip voor.
Blijf de site dus goed in de gaten houden. Niet voor niets heeft de Nederlandse honkbalsite al bijna tienduizend bezoekers gehad in nog geen tien maanden tijd! Ook in 2001 zal deze site up-to-date blijven. De komende dagen op dit adres, maar binnenkort weer op de vertrouwde URl: http://www.crosswinds.net/~honkbal. Overigens kunt u de site ook gemakkelijk bereiken via: http://www.honkbalsite.com!
Meer headlines
|