sitemap    

Organisatie tevreden over verloop

De voorbereidingen voor het wereldkampioenschap zijn in volle gang. Vandaag presenteerde voorzitter Bert Paalman namens het organisatiecomité in het Rotterdamse stadhuis de stand van zaken rondom deze voorbereidingen.
Auteur: RedactieGeplaatst op: 09-03-2005, 15.30 
Paalman benadrukte bij de presentatie het bijzondere karakter van het WK. "Wereldkampioenschappen zijn vrij uniek voor Nederland en zeker in een mondiale sport als honkbal. We zijn heel tevreden over het enthousiasme van de speelsteden, over de lokale initiatieven en over de grote belangstelling vanuit het bedrijfsleven. We hebben er vertrouwen in dat we klaar zijn als het toernooi op 2 september begint", aldus Paalman, die naast Nico Janssens, sportwethouder van Rotterdam en Jan Rijpstra, voorzitter van de KNBSB, één van de sprekers was tijdens de perspresentatie in de Burgerzaal van het stadhuis van Rotterdam.

Rotterdam is hoofdspeelstad van het WK. In het Neptunus Familiestadion worden in ieder geval de openingswedstrijd, met het Nederlandse team, en de finale gespeeld. De andere vier speelsteden van het wereldkampioenschap zijn Haarlem, Almere, Amsterdam en Eindhoven.

 

 

 

Meer nieuws